Reval Gin

Reval Dry Gin ja Reval London Dry Gin Premium Edition

Eesti tootja Remedia poolt valmistatud populaarne kohalik džinn – Reval Dry Gin – on nüüdseks ka rahvusvaheliselt saavutanud kõrge tunnustatuse. Maailma prestiižeim ja usaldusväärseim alkohoolsete jookide võistlus “International Spirits Challenge 2013” hindas Reval Dry Gini kolmanda koha vääriliseks. Tänaseks 18-aastat toimunud võistluse eesmärk on hinnata erinevate alkohoolsete jookide kvaliteeti ja koostise omadusi. Igal aastal osaleb üritusel tuhandeid joogibrände enam kui 70-st riigist, mis näitab võistluse ülemaailmselt kõrgelt hinnatud taset. Võita ISC auhind on väljapaistev saavutus jookidele, mis pedantselt kontrollitud pimetestingutel läbivad kogenud spetsialistidest moodustatud kohtunikepaneeli.

Võistluse motoks on: “ Hindame kvaliteeti, tähistame meisterlikkust”

Täienduseks Reval Dry Ginile on äsja ilmunud Eesti turule ka uus toode Reval London Dry Gin Premium Edition. Eesti turul on see ainuke kohalik London dry taseme džinn. London dry gin on maailmas populaarseim džinni kategooria, kuid see ei pea olema valmistatud Londonis (Londonis asub ainult üks selline tootja), isegi päritolumaa ei ole määratud. Tegelikult tähendab London džinni tüüpi ja valmistamise tehnoloogiat, kuid ajalooliselt on see alguse saanud tõepoolest Londonist. Iseloomult on London dry gin kuivem, mahe ning peenelt tasakaalustatud. Komponentide kvaliteet, nõuded valmistamistehnoloogiale ning alkoholisisaldus on siin kõrgemad kui tava-džinnidel.

Reval London Dry Gin Premium Editionjätkab tuntud maailma brändide Tanqueray, Hendrick’s, Bombay, No.3  häid tavasid, kuid lisandub midagi põhjamaadele iseloomuliku; suurepärane aroom ja maitse ning eristuv 47% kangus. See on professionaalsete baarmenite seas hinnatud kui suurepärane koostisosa tuntud kokteilides ja erinevates segujookides.