Küpsiste poliitika

Küpsiste poliitika kirjeldab küpsiste kasutamist Amber Remedia veebisaidil www.amberremedia.ee (edaspidi „Veebisait“), nende kasutamise eesmärke ning kasutajate õigusi küpsiste kasutamise muutmiseks vastavalt nende vajadustele. Küpsised aitavad Veebisaidi serveril tuvastada teid, kui te Veebisaiti külastate ning kohandada automaatselt sisu vastavalt teie vajadustele. Veebisaidile sisenemisega ja/või selle sirvimisega nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt käesolevale Küpsiste poliitikale.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse veebibrauserisse, kui külastate veebisaiti. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse veebisaidi külastaja valitud sätete meeldejätmiseks, et järgmisel korral ei peaks külastaja neid uuesti valima.

Milliseid küpsiseid kasutatakse Veebisaidil ja miks neid kasutatakse?

Kasutame mitut tüüpi küpsiseid (püsivaid ja ajutisi). Ajutised küpsised kustutatakse teie seadmest kohe, kui sulgete veebibrauseri. Püsivad küpsised salvestatakse teie seadmesse kuni nende kustutamiseni või nende aegumiseni. Kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

  • Funktsionaalsed küpsised. Salvestame teie eelistuste kohta teavet, et kohandada meie Veebisait teie isiklike huvidega. Need küpsised salvestatakse teie seadmesse püsivalt kuni nende kustutamiseni. Andmete töötlemise alus – Veebisaidi külastaja nõusolek.
  • Kasutaja statistika/analüütilised küpsised. Eesmärgiks on saada statistilisi andmeid Veebisaidi kasutuse kohta ja koguda teavet turundustegevuste kohta, näiteks külastajate arv, veebisaidil veedetud aeg, kasutajate rühmad ja otsinguvahendid. Teavet kasutatakse analüütilistel eesmärkidel, et teada saada, mis huvitab Veebisaidi külastajaid ning kuidas parandada Veebisaidi funktsionaalsust ja mugavust. Mõnedel juhtudel hallatakse veebisaidil analüütilisi küpsiseid vastavalt Amber Remedia juhistele ja ainult kolmandate osapoolte poolt määratud eesmärkidele, näiteks nagu Google Analytics. Need küpsised salvestatakse alates 2 kuni 24 kuuni, mõnel juhul püsivalt või kuni kustutate need. Andmete töötlemise alus – veebisaidi külastaja nõusolek.
  • Reklaami/sihtrühma küpsised. Eesmärgiks on kohandada veebisaidi sisu teie vajadustele ja tagada nõutava teabe arendamine. Need küpsised salvestatakse teie seadmesse püsivalt, kuni kustutate need tahtlikult. Teatud juhtudel, näiteks tellides veebisaidi uudiskirja, võite esitada teavet enda kohta, mis võib olla suunatud reklaami jaoks. Kui saate suunatud reklaame posti või e-posti teel, võite sellise reklaami saamisest edaspidi loobuda, klõpsates selleks spetsiaalsel lingil, mis sisaldub teile saadetud e-posti kirjas, või saates kirja aadressile marketing@amberbev.com. Andmete töötlemise alus – veebisaidi külastaja nõusolek.

Küpsiseid töötleb Amber Remedia, seaduslik aadress: Mõisa tee 5, Kiiu, Kuusalu vald, 74604, Harjumaa, Eesti.

Kuidas valida ja muuta küpsiste kasutamist?

Kui te ei soovi, et küpsiseid teie seadmes kasutatakse, saate muuta oma veebibrauseri turvaseadeid. Lisateabe saamiseks küpsiste kohta, nende kustutamise ja haldamise kohta, palume pöörduda www.aboutcookies.org või oma veebibrauseri abikeskuse poole.